November – the month I like least – is usually grey, cold and boring. Have a look at what I was doing last month to add some colours to it!
Listopad – miesiąc, który lubię najmniej – jest zazwyczaj szary, zimny i nudny. Zobaczcie, co robiłam w zeszłym miesiącu, by dodać do niego trochę kolorów!
Celebrating 100 of Polish indepence in a sporty way – I took part in the biggest race ever organised in Poland on November 11th in Poznan.
Świętowanie 100 lat niepodległości Polski na sportowo – wzięłam udział w największej do tej pory zorganizowanej w Polsce imprezie biegowej 11. listopada w Poznaniu.
Discovery of the month – a lovely restaurant in Cytadela Park. Will definitely be back!
Odkrycie miesiąca – cudna restauracja na Cytadeli. Z pewnością tam wrócę!
Winter sunset in Warsaw.
Zimowy zachód słońca w Warszawie.
Finally made it to Deseo!
Wreszcie udało mi się dotrzeć do Deseo!
Last sunny and warm days this year – weekend in Mallorca. You can read about the trip and see more photos here.
Ostatnie słoneczne i ciepłe dni w tym roku – weekend na Majorce. Możecie przeczytać o wyprawie i zobaczyć więcej zdjęć tutaj.
Christmas atmosphere has made it to Old Brewery.
Świąteczny nastój w Starym Browarze.
…and all around Poznań! You will see many similar photos in December 🙂
...i wszędzie w Poznaniu! Z pewnością zobaczycie więcej takich zdjęć w grudniu 🙂
No proste krasny listopad! (Simply a nice November!) 🙂
LikeLike